Як худнути під час сну – поради  

blank

Зрозуміло, за ніч скинути, припустимо, п’ять кілограмів, неможливо. Проте сумнівів щодо того, чи допомагає сон схуднути, бути не повинно. Лише кілька незначних змін у щоденному розпорядку допоможуть скинути зайві кілограми без особливих зусиль.

Секрети щодо втрати ваги під час сну 

Будемо чесні: історії на кшталт «пила чарівні пігулки або їла перед сном спеціальний продукт – схудла до ранку на 10 кг» на практиці виявляються великим перебільшенням. 

Але худнути та відпочивати вночі цілком реально. Порада спати 7-9 годин залишається ефективною. Достатній сон вночі допомагає організму активувати обмін речовин та контролювати рівень гормонів голоду.

Культура сну

Вага може зменшуватися поступово, якщо сон буде здоровим і міцним.

Температура в спальні не вище 18°С, black out штори та повне затемнення, без світильників, використання заспокійливих ароматів у спальні, зручні постільні приналежності. 

Що глибший сон у добре провітрюваному приміщенні, то більша втрата ваги, адже найбільше калорій ми спалюємо саме під час фази глибокого сну. 

А ще лягати до 23-ї години, не пізніше. 

Психологічний фон

Високий кортизол потрібен для відповіді на стрес, але коли його забагато, ваше тіло накопичує додатковий жир і воду. 

Прогуляйтеся перед сном – це краще ніж черговий раз дивитися тривожні новини або надто бентежливий серіал.

Зробіть перед сном нескладні вправи на розтяжку.

Послухайте свою улюблену музику. 

Прийміть ароматизовану ванну, зробіть масаж. 

Вечеря

Краще пізно не вечеряти, щоб кишківник до сну встиг перетравити їжу.

Теплий чай

Перед сном заваріть і випийте чашку теплого зеленого чаю або з м’ятою. Заспокійлива рідина допоможе вам ефективніше спалювати жир протягом ночі.

Коли сон не допомагає схуднути

Ось чого точно не потрібно робити, якщо розраховуєте на схуднення:

Наїдатися на ніч – останній прийом їжі має бути за 2-4 години до сну, не пізніше, інакше показання на вагах вранці навряд чи порадують.

Пити алкоголь – по-перше, він затримує воду в організмі, а по-друге, можна й не помітити, як почнете закушувати спиртне чимось досить калорійним.

Вживати солоні продукти – що більше солоного з’їдено на вечерю, то більше будете важити вранці. Причина та сама – затримка рідини. Обмеження солі не допомагає схуднути, але сприяє зменшенню ваги.

Їсти за вечерею швидкі вуглеводи – вони затримують рідину так само ефективно, як і сіль. Перше правило тих, хто худне: на вечерю їсти тільки нежирні білки та клітковину. Адже малесенька шоколадка ввечері перетворюється до ранку у жир на стегнах. 

Мало спати – якщо ви не висипаєтеся, організм спробує добути нестачу енергії з їжі. Апетит підвищиться, а здатність себе контролювати може підвести.

Насправді дбати про своє здоров’я легко – важливо мати бажання.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору