Міксером збиваємо вершкове масло з цукром та ванільним цукром до пишного стану.
Додаємо апельсинову цедру та яйця, добре збиваємо.
Додаємо борошно та корицю, продовжуючи збивати суміш на слабкій швидкості.
Тісто розділяємо на 4 частини, кожну скатаємо в рулет завдовжки 5 см. Загорнемо ці ковбаски в харчову плівку та покладемо в морозилку на 30 хвилин.
Включаємо духовку для попереднього розігріву до 190°С. Застеляємо пергаментом деко.
Дістанемо тісто з холодильника та поріжемо кожен рулет на 12 тонких кружечків. Викладаємо ці кружечки на підготовлені листи на відстані 2,5 см один від одного.
«Навіть просте пісочне печиво можна зробити оригінальним, вирізавши з тіста якісь фігурки та прикрасивши мармеладом, цукровою пудрою або кокосовою стружкою»
Ставимо печиво у розігріту духовку, випікаємо апельсинове печиво з корицею протягом 10 хвилин до золотистого кольору.
Готове печиво дістаємо з духовки, даємо охолонути на деку при кімнатній температурі протягом декількох хвилин.