Великдень

Паски, крашанки та всі страви на Великодні свята.

паска і каршанки

Пухка сирна паска

Наближається одне з найбільшим свят року – Великдень. Кожна родина відповідально відноситься до цього свята. Приготування паски – одне із найголовніших завдань кожної господині. Скільки пекти паску та як зробити її змушує звертатитись багатьох до поширених та цікавих рецептів. Ми підготували вам рецепт пухкої, смачної, солодкої та ароматної сирної паски, яка обов’язково сподобається вашій родині.

паска заварна

Паска заварна

Дуже вдалий рецепт паски з заварним тістом. Переваги заварювання тіста для паски киплячим молоком в тому, що така паска повільніше черствіє і довше залишається свіжою. Рецепт розрахований на 4 паски середнього розміру.

сирна паска

Сирна паска

Традиційно сирна паска без випічки була поширена далеко не на всій території України, в основному на Полтавщині та Чернігівщині. Фактично – це сирна маса, збита з цукром, сметаною, маслом, ваніллю та цукатами. Її викладали спеціальною гіркою, наносили літери ХВ та щедро оздоблювали. На 10-12 осіб. Час приготування 1 год. Час на охолодження – ніч.

Паски

Паска на молоці

Паска – символ присутності Бога у житті людей, хліб вічного життя. Зазвичай запашну смакоту печуть у Чистий четвер або в суботу напередодні свята.

Паска краффін

Паска “Краффін”

Пасхальна випічка повинна бути смачною, ароматною і красивою. Пропонуємо прикрасити ваш великодній стіл оригінальним і смачним рецептом паски “Краффін”, з ніжною здобною м’якушкою і хрусткою скоринкою.

Паска і крашанки

Паска на сметані

Паска на сметані – це неймовірно простий, але дуже ніжний і цікавий рецепт, який заполонив серця справжніх господинь.

Шоколадні паски

Шоколадна паска – смачний рецепт

Існує безліч рецептів паски, але шоколадна паска це щось по-особливому смачне і незвичне. Спробуйте й ви здивувати своїх рідних і створити справді святковий настрій.

Паска на Великдень

Паска на згущеному молоці

Паска на згущеному молоці – смачна і незвична. Вона нікого не залишить байдужим. Рецепт паски на згущеному молоці – простий та легкий. Для приготування паски вам знадобиться борошно, молоко, згущене молоко та дріжджі.

Догори