Автор рецептів

БуженинаBy AnnaБужениною традиційно називають шматок свинячої вирізки або шинки, запечений з додаванням прянощів. Може підійти також шия, проте вона набагато жирніша. Є безліч способів запікати вирізку: в рукаві, на бритванці, у фользі і т.д. Переваги у тому, що свиняча вирізка не потребує багато часу для приготування. Саме тому цей рецепт дуже простий, хоч і потребує трохи часу на витримування м'яса у маринаді.
Картопля, запечена в духовціBy AnnaДуже актуальна, з приходом перших холодів, страва, запах та вигляд якої завжди наповнює наші кухні відчуттям затишку та тепла. Печена картопля смакує у поєднанні з абсолютно всіма продуктами : м'ясо, риба, овочі і тд. А комбінація з квашеними капустою чи огірками незмінно поверне вас у дитинство….
Свиняча вирізка в духовціBy AnnaСвинина прекрасно підходить для запікання великим шматком, тому що це ніжне та м’яке м’ясо, а достатня кількість жиру гарантує хрумку золоту шкірку. Свинина легко поєднується з різноманітними гарнірами та практично всіма овочами.
Догори