Грузинська

Ароматні купати зі свининою

Це злегка пікантні ковбаски, які відзначаються неабияким смаком та ароматом. Скуштувати їх один раз, ви захочете приготувати купати неодноразово для своєї сім’ї чи друзів. Перед подачею на стіл, їх потрібно підсмажити до золотистого скоринки. Ця страва відмінно поєднується з гірчицею, печеними та свіжими овочами.

blank

Хачапурі по-домашньому

Хачапурі – це ситна та ароматна грузинська випічка, яка останнім часом зазнала безліч перетворень та доповнень. Кожна кухня готує її по-своєму, з додаванням певних видів сиру. Ми підготували рецепт пухкого тіста, яке поєднує у собі насичений смак сиру, золотисту хрумку скоринку та надзвичайний аромат. Саме у цьому рецепті, ви можете обрати будь-який сир на ваш смак та вподобання.

лаваш з сиром

Лаваш з сиром у духовці

Лаваш має походження з Азербайджану, Вірменії, Грузії, Туреччини, проте відомий він і в країнах Азії та Сходу. В національних кухнях випікають його і сьогодні за старовинними рецептами. Лаваш у духовці з найрізноманітнішими начинками – це безсумнівно винахід нашого стрімкого часу. У тоненький лаваш загортаємо будь-яку начинку, відправляємо у духовку на декілька хвилин і швидкий смачний перекус на сніданок або пікнік готовий.

Чанахи

Чанахи – овочі та м’ясо – смачний рецепт

Чанахи – вишукана та поживна страва грузинської кухні. Є рецепти, пристосовані до українських традицій, наприклад чанахи з грибами у горщику. Приготування страви займає певний час, але чанахи виходять дуже духмяними і смачними. Залежно від способу, можете отримати першу або другу страву. Найприємніше те, що можна змінювати складники на свій розсуд.

Догори